Gasztroenterológus szakorvos

Pozíció leírása

Budai magánklinikánk magas szakmai színvonalú, dinamikusan bővülő szakorvosi csapatába várjuk gasztroenterológus szakorvos kolléga jelentkezését főállásban vagy másodállásban!

Amit biztosítunk:

  • Piaci átlag fölötti jövedelem
  • Korszerű műszerek, teljes körű endoszkópos diagnosztika, modern technológiai és informatikai háttér
  • Exkluzív munkakörnyezet, változatos feladatok
  • Tetszőlegesen választható jogviszony (teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás)
  • Rugalmas, tervezhető munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, új területek kiépítésében való részvétel
  • Összetartó, segítőkész kollektíva

Követelmények:

  • gasztroenterológus szakorvosi képesítés
  • érvényes működési engedély és MOK tagság
  • professzionális, Páciens orientált szakmai munka
  • kiváló kommunikációs készség

Pályakezdő vagy nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk!

Munkakezdés ideje: akár azonnal

A fényképpel és bérigénnyel kiegészített szakmai önéletrajzot az [email protected] email címre várjuk.

Gasztroenterológus szakorvos
Gasztroenterológus szakorvosi képesítés
Angol nyelvtudás előnyt jelent.
Tetszőlegesen választható alkalmazotti vagy megbízási jogviszony (teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás)

    Szaglászavarok, poszt-COVID szagláscsökkenés kivizsgálása, kezelése
    Szaglászavarok, poszt-COVID szagláscsökkenés kivizsgálása, kezelése...
    Mit érdemes tudni a hosszú lefolyású COVID-19 betegségről?
    Mit érdemes tudni a hosszú...
    A D-vitamin csökkentheti a COVID-19 rizikóját?
    A D-vitamin csökkentheti a COVID-19...