Gasztroenterológus szakorvos

Pozíció leírása

Budai magánklinikánk magas szakmai színvonalú, dinamikusan bővülő szakorvosi csapatába várjuk gasztroenterológus szakorvos kolléga jelentkezését főállásban vagy másodállásban!

Amit biztosítunk:

  • Piaci átlag fölötti jövedelem
  • Korszerű műszerek, teljes körű endoszkópos diagnosztika, modern technológiai és informatikai háttér
  • Exkluzív munkakörnyezet, változatos feladatok
  • Tetszőlegesen választható jogviszony (teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás)
  • Rugalmas, tervezhető munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, új területek kiépítésében való részvétel
  • Összetartó, segítőkész kollektíva

Követelmények:

  • gasztroenterológus szakorvosi képesítés
  • érvényes működési engedély és MOK tagság
  • professzionális, Páciens orientált szakmai munka
  • kiváló kommunikációs készség

Pályakezdő vagy nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk!

Munkakezdés ideje: akár azonnal

A fényképpel és bérigénnyel kiegészített szakmai önéletrajzot az [email protected] email címre várjuk.

Gasztroenterológus szakorvos

Végzettség

Gasztroenterológus szakorvosi képesítés

Nyelvtudás

Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Munkaidő

Tetszőlegesen választható alkalmazotti vagy megbízási jogviszony (teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás)

Állásra jelentkezés

    Looking for excellent and trusted replica rolex watch sites, Perfect Replica is one of the most trusted sites in the industry.

    Szaglászavarok, poszt-COVID szagláscsökkenés kivizsgálása, kezelése
    Szaglászavarok, poszt-COVID szagláscsökkenés kivizsgálása, kezelése...
    Mit érdemes tudni a hosszú lefolyású COVID-19 betegségről?
    Mit érdemes tudni a hosszú...
    A D-vitamin csökkentheti a COVID-19 rizikóját?
    A D-vitamin csökkentheti a COVID-19...