Recepciós munkatárs

Pozíció leírása

Budai magánklinikánk magas szakmai színvonalú, dinamikusan bővülő csapatába várjuk recepciós munkatárs jelentkezését!

Feladatok:

  • Páciensek fogadása, irányítása, illetve további vizsgálatok foglalása
  • Adminisztratív feladatok
  • Segítségnyújtás az orvosok felé adminisztratív feladatokban
  • Számlázás

Követelmények:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, kultúrált megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelv ismeret
  • Csapatjátékos

Amit biztosítunk:

  • Exkluzív magánklinikai munkakörnyezet, változatos feladatok
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Minőségi munkavégzéshez kapcsolódó prémium lehetőségek
  • Modern technológiai és informatikai háttér
  • Könnyű megközelíthetőség (a Déli Pályaudvartól 120 méterre)

A fényképpel és bérigénnyel kiegészített szakmai önéletrajzot az [email protected] email címre várjuk.

Recepciós munkatárs
Angol nyelvtudás előnyt jelent.

    Szaglászavarok, poszt-COVID szagláscsökkenés kivizsgálása, kezelése
    Szaglászavarok, poszt-COVID szagláscsökkenés kivizsgálása, kezelése...
    Mit érdemes tudni a hosszú lefolyású COVID-19 betegségről?
    Mit érdemes tudni a hosszú...
    A D-vitamin csökkentheti a COVID-19 rizikóját?
    A D-vitamin csökkentheti a COVID-19...